sitemap

خرید vpn مطمئننویسنده : admin


سرویس خرید vpn مطمئن یک سرویس با آپتایم ۹۹% می باشد و شما میتوانید با استفاده از این سرویس ها از ۸ سرویس برای دسکتاپ و ۳ سرویس برای تبلت ها و تلفن های هوشمند استفاده نمایید.

سرویس خرید vpn مطمئن از پروتکل های مختلفی مانند L2TP / IPSEC، PPTP، SSTP، و IKEv2 استفاده میکند که بر روی تمامی دستگاه ها و پلتفرم ها قابل استفاده می باشد.

سرویس خرید vpn یک سرویس مناسب برای دور زدن فایروال های فیلترینگ می باشد و لازم به ذکر است که این سرویس قابلیت انتخاب اتوماتیک پروتکل ها را دارا می باشد و این امر توسط کانکشن اختصاصی انجام خواهد شد.

شما میتوایند با استفاده از سرویس خرید vpn مطمئن در مکان های عمومی به سرویس های Wi-Fi متصل شوید و بدون هیچگونه نگرانی میتوانید از سرویس خود استفاده کنید.

اطلاعات شما از دسترسی هکر ها و سارقان اطلاعات دور باشد,لازم به ذکر است که شما با استفاده از سرویس خرید vpn مطمئن به ایجاد یک لایه امنیتی به نام NAT فایروال بر روی سیستم خود میپردازید که همین امر باعث می شود که اگر حفره امنیتی در سیستم شما وجود داشته باشد بوسیله این لایه امنیتی کاملا جبران گردد.

شما با استفاده از سرویس خرید vpn مطمئن به طور اختصاصی سرعت خود را به سرعت ۲۰ مگابایت در ثانیه افزایش خواهید داد البته لازم به ذکر است که این در صورتی می باشد که پهنای باند اینترنت شما نیز از این ویژگی برخوردار باشد.

در غیر این صورت این ویژگی برای شما امکان پذیر نمی باشد,از سوی دیگر شما با استفاده از این سرویس میتوانید به راحتی از حملات DDos و هکر ها و سارقان اطلاعات به راحتی جلوگیری کنید زیرا در تمامی این سرویس ها آنتی ویروس های قوی و بروز شده قرار داده شده است.

همچنین میتوانید با استفاده از این سرویس از ویژگی های اختصاصی همچون SmartDNS یا IP آدرس اختصاصی استفاده نمایید و سرویس خود را به یک سرویس ویژه و سفارشی سازی شده تبدیل نمایید,با استفاده از این سرویس شما از ۵۰۰ سرور از ۱۴۱ کشور مختلف استفاده میکنید و بدون هیچگونه افت سرعتی در فضای مجازی به مشاهده محتوای مورد علاقه خود میپردازید.

فروش vpn مطمئن,خرید vpn مطمئن,سایت مطمئن خرید vpn

منبع: خرید vpn